Veilingdiner 2022

Het Veilingdiner wordt verplaatst naar een ander moment, gekochte kaartjes worden gerestitueerd.

Direct naar

Veilingdiner

Een avondvullend spektakel: in goed gezelschap genieten van een diner aan lange tafels in het hdm clubhuis, een veiling en een ouderwets goede disco.

Tijdens deze avond willen wij naast heerlijk eten, gezelligheid en plezier met een veiling geld ophalen voor 3 projecten op HDM: Dames 1/ Heren 1, twee digitale tijd/score borden voor in de zaal en een van de maatschappelijke doelen die HDM een warm hart toedraagt.

Naar boven

Voor wie

Iedereen is welkom, de hdm-leden (18+), ouders van jeugdleden, ereleden, trimmers, Dames en Heren-spelers van toen en nu en alle andere oud-hdm-leden. De coronaregels worden uiteraard nageleefd. Mocht corona de doorgang van het veilingdiner in de weg zitten, dan zal het veilingdiner worden verplaatst naar een andere geschikte datum.

Naar boven

Waar en wanneer

Het veilingdiner is op vrijdagavond 8 april 2022, bij hdm.

18:00 uur: ontvangst bij LST
19:00 uur: aanvang 3-gangen diner & disco
… uur: einde

Naar boven

Verdere spelregels en voorwaarden.

Koop een kaartje, of een hele tafel!

Een kaartje kost €77,50 per persoon en is inclusief welkomstdrank, uitgebreid diner en drank tijdens diner.
Je kunt losse kaartjes kopen, maar ook direct een hele tafel (zolang er nog voldoende stoelen beschikbaar zijn, natuurlijk!).

Heb je vragen of voorkeuren? Geef het aan bij de bestelnotities als je afrekent.
Voor het veilingdiner ontvang je van ons nog verdere informatie.

Koop losse kaartjes
Koop een tafel met 10 stoelen
Koop een tafel met 12 stoelen
Koop een tafel met 14 stoelen
Koop een tafel met 21 stoelen

Naar boven

Contact

Heb je nog vragen? Mail dan naar hdmdiner@hdmonline.nl
Als je al kaarten hebt besteld, noem dan ook je bestelnummer.

Naar boven