Veilingdiner 2021 – tafel 10 stoelen

775,00

Veilingdiner – tafel met 10 stoelen

Een avondvullend spektakel: in goed gezelschap genieten van een diner aan lange tafels in het hdm clubhuis, een veiling en een ouderwets goede disco.

Tijdens deze avond willen wij naast heerlijk eten, gezelligheid en plezier met een veiling geld ophalen voor 3 projecten op hdm: Dames 1/Heren 1, tribunes voor in de blaashal en een van de maatschappelijke bestemmingen van hdm.

Iedereen is welkom, de hdm-leden (18+), ouders van jeugdleden, ereleden, trimmers, Dames en Heren-spelers van toen en nu en alle andere oud-hdm-leden. De coronaregels worden uiteraard nageleefd. Mocht corona de doorgang van het veilingdiner in de weg zitten, dan zal het veilingdiner worden verplaatst naar een andere geschikte datum.

Een kaartje kost €77,50 per persoon en is inclusief welkomstdrank, uitgebreid diner en drank tijdens diner.

Programma:
18:30 uur: ontvangst
19:00 uur: aanvang 3-gangen diner & disco
00:00 uur: einde (en hopelijk langer)

Heb je vragen of voorkeuren? Bijvoorbeeld dieetwensen, of voor de tafelindeling? Geef het aan bij de bestelnotities als je afrekent, dan proberen wij daar zoveel mogelijk rekening mee te houden. Voor het veilingdiner ontvang je van ons nog verdere informatie.

Dit product is jammer genoeg nu niet te koop.
10 × Veilingdiner 2021 - kaartje

102 op voorraad

77,50
Artikelnummer: velingdiner_2021_tafel_10 Categorie: Tags: ,